O firmě

TurboChef - Leader ve světě rychlého vaření.

      Na konci roku 2006 se vedení naší společnosti seznámilo s profesionálními produkty značky TurboChef. Již od prvního okamžiku bylo jasné, že pece "C3, Tornado a High h Batch" jsou zařízení, která osloví širokou odbornou veřejnost. Po několikaměsíčním testování a seznamování s touto jedinečnou technologií, se společnost GAMA HOLDING Praha a.s. stala oficiálním obchodním a servisním zástupcem značky TurboChef pro ČR a SR.
                               

TurboChef se zaměřuje na výzkum a vývoj rychlého vaření a servírování tak, aby poskytl výhodné a sofistikované řešení zákazníkům na celém světě.

Od vzniku společnosti v roce 1991 byla technologie TurboChef průkopníkem ve světě rychlého vaření. S využitím naší patentované technologie navrhujeme, vyrábíme a prodáváme různá řešení rychlého vaření. Naše inovované výrobky a služby si získaly celosvětovou oblibu u řady provozovatelů jídelen a jiných gastro provozů, kteří hledají konkurenceschopné řešení s úsporou času a nákladů.

Všechny pece TurboChef charakterizují naši patentovanou technologii, která kombinuje optimálně přiváděný vzduch s dalšími přesně koordinovanými technologiemi rychlého vaření, které umožňují preciznější přenos tepla než v jiných zařízeních.

Soubory ke stažení:

Certifikát Certifikát (233.2 KB)