TurboChef C3

Perfektní pro:

Restaurace, pizzerie, hotely, pensiony, rychlá občerstvení, nemocnice, bary a noční kluby, sportovní kluby, obchodní a průmyslová centra, jídelny a menzy, cateringové společnosti, steak house.

Náš ovládací systém přesně koordinuje urychlený horký vzduch (který rovnoměrně peče povrch pokrmu) s mikrovlnnou energií (která pokrm rovnoměrně propeče zevnitř), tak aby byl pokrm rychle upečen bez ztráty kvality.

Jak C3 pracuje?

♦ (1) Ohřátý vzduch je urychlen ventilátorem až na 100 km/h. ♦ (2) Díky konstrukci horkovzdušných trysek, varné komory a varné desky dochází k obtékání rychlého a horkého vzduchu kolem jídla. ♦ Tím dochází k okamžitému uzavření suroviny na povrchu a následnému opečení i na spodní části jídla.. .♦ (3) V okamžiku kdy horký vzduch cirkuluje kolem potravin, mikrovlnný systém tepelně upravuje jídlo ze vnitř – ♦ (4) Elektrické ohřevné těleso ohřívá vzduch mimo varnou komoru až na teplotu 275°C ven. ♦ (5)  Použitý vzduch prochází přes bezúdržbový katalyzátor, kde je pročištěn a vracen zpět do uzavřeného oběhu vzduchu.

Jaké suroviny můžeme v C3 připravovat?

Také díky konstrukci varné komory je toto zařízení ideální pro přípravu surovin s velkým obsahem proteinů jako jsoun apříklad: 
♦ steaková masa ♦ ryby a mořské plody ♦ drůbež ♦  marinovaná zelenina 
Samozřejmě pec C3 snadno tepelně upraví:
♦ sendwiche ♦ plněné bagety ♦ různé druhy pečiva ♦ předpečené pizzy ♦ bramborové přílohy ♦ dezerty ♦ suroviny v zamraženém i zachlazeném stavu

Jaké jsou výhody C3?

Pece TURBOCHEF šetří energii a další provozní náklady, díky přesně koordinovaným systémům lépe než tradiční zařízení. Patentovaný systém katalyzátoru eliminuje potřebu drahé digestoře. Nepotřebuje přívod vody a odpadu. Pece TURBOCHEF svou velikostí a jednoduchostí instalace, vyhovují každému umístění.
Pece TURBOCHEF nabízejí multifunkční metody vaření a snižují potřebu tradičních zařízení. Náš intuitivní, logicky řízený systém umožňuje obsluhovat menu jednoduchými dotykovými tlačítky. Všechny pece TURBOCHEF jsou naprogramovány na různé položky menu, ale mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým potřebám. Náš kuchařský tým Vám bude asistovat při nastavení a aktualizaci Vašeho menu tak, jak budete potřebovat.

Příslušenství zde:  

Technická specifikace C3

Konstrukce pece C3, základní rysy výrobku, rozměry a elektrospecifikace.

Proklikem nadpisu se Vám zobrazí podrobné informace.