TurboChef i3, i5

Perfektní pro:

Restaurace, pizzerie, hotely, pensiony, rychlá občerstvení, nemocnice, bary a noční kluby, sportovní kluby, obchodní a průmyslová centra, jídelny a menzy, cateringové společnosti, steak house.

Náš systém nezávisle proudícího horkého vzduchu z horní a spodní strany (který rovnoměrně peče povrch pokrmu) s mikrovlnnou energií (která pokrm rovnoměrně propeče zevnitř), jídlo rychle upeče bez ztráty kvality.

Jak i3 a i5 pracuje?

♦ (1) Ohřátý vzduch je urychlen dvěma nezávislými ventilátory až na 100 km/h. ♦ (2) Mikrovlnný systém umístěný v horní části varné komory umožňuje připravovat pokrmy v nádobách standardního 1/1GN (i5), 2/3GN (i3) rozměru do hloubky 150 mm.  ♦ (3) Konstrukce horkovzdušných trysek umístěných v horní části varné komory, přesně směřuje ohřátý vzduch na potravinu a tím dochází k okamžitému uzavření suroviny na povrchu a následnému opečení.  ♦ (4) Spodní trysky horkého vzduchu ohřívají GN nádobu tak aby surovina byla opečena i na kontaktní ploše. ♦ (5)  Použitý vzduch prochází přes bezúdržbový katalyzátor, kde je pročištěn a vracen zpět do uzavřeného oběhu vzduchu. ♦ (6) Elektrické ohřevné těleso ohřívá vzduch mimo varnou komoru až na teplotu 275°C .

Jaké suroviny můžeme v i3 a i5 připravovat?

Také díky konstrukci varné komory je toto zařízení ideální pro přípravu surovin s velkým obsahem proteinů jako jsou například:

♦ steaková masa ♦ ryby a mořské plody ♦ drůbež ♦  marinovaná zelenina 

Samozřejmě pec i3 a i5 snadno tepelně upraví:
♦ sandwiche ♦ plněné bagety ♦ různé druhy pečiva ♦ předpečené pizzy ♦ bramborové přílohy ♦ dezerty ♦ suroviny v zamraženém i zachlazeném stavu

Jaké jsou výhody i3 a i5?

Pece TURBOCHEF  i3 a i5 šetří energii a další provozní náklady, díky přesně koordinovaným systémům lépe než tradiční zařízení. Patentovaný systém katalyzátoru eliminuje potřebu drahé digestoře. Nepotřebuje přívod vody a odpadu. Pece TURBOCHEF svou velikostí a jednoduchostí instalace, vyhovují každému umístění. Díky možnosti přípravy pokrmů na GN nádobách mají pece i3 a i5 možnost vařit větší množství jídel. Systém ukládání varných programů velmi zjednodušuje práci a aktualizaci podle jídelních lístků vašich provozů.
Pece TURBOCHEF nabízejí multifunkční metody vaření a snižují potřebu tradičních zařízení. Náš intuitivní, logicky řízený systém umožňuje obsluhovat menu jednoduchými dotykovými tlačítky. Všechny pece TURBOCHEF jsou naprogramovány na různé položky menu, ale mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým potřebám.
Náš kuchařský tým Vám je připraven asistovat při nastavení a aktualizaci Vašeho menu tak, jak budete potřebovat.

 Příslušenství zde:  

Technická specifikace i3, i5

Konstrukce pece i3 a i5, základní rysy výrobku, rozměry a elektrospecifikace.

Proklikem nadpisu se Vám zobrazí podrobné informace.